پکیج این محصول شامل پایه کریستالی با کیفیت ساخت متوسط است که پلیمر حکاکی شده در زیر آن قرار گرفته و توسط ابر محصور شده است. این ابر مانع برخورد سطح جوهری به محیط اطراف می شود.

ارتفاع پایه مهر، پنج سانتی متر بوده و فضای زیری آن را مربعی با ضلع پنج سانتی متر تشکیل می دهد که در واقع محل قرار گیری پلیمر حکاکی شده مهر خاتم به همراه ابر محافظ است.

این محصول توسط مرکبی که در صنعت چاپ استفاده می شود شارژ شده و نیازی به استامپ ندارد ، به عبارتی پلیمر حکاکی شده مرکب را به خود جذب و اثر چاپی را بر روی سطح مورد نظر منعکس می نماید.

رنگ های متنوع و اختصاصی مهرخاتم بی شک یکی از ویژگی های بارز محصولات موسسه فرهنگی هنری روح الامین می باشد.

لاجوردی، مشکی، قرمز، یشمی، شکلاتی رنگ های اثر چاپی مهرخاتم است که قابلیت شارژ هریک از رنگ ها در تمامی محصولات مدرن از جمله مهر خاتم دانشجویی فراهم آمده است.

مهر خاتم دانشجویی با شارژ اولیه توسط موسسه، توانایی بیش از دوهزار چاپ با کیفیت را خواهد داشت.

شارژ مجدد محصول علاوه بر موسسه فرهنگی هنری روح الامین در تمامی مهر سازی های سراسر کشور نیز با هزینه ای بسیار اندک ( حدود پنجاه هزار ریال ) ممکن خواهد بود و با شارژ مجدد، توانایی دوهزار چاپ باکیفیت دیگر را خواهید داشت و این عمل بدون افت کیفیت قابل تکرار است.

تعداد دفعات چاپ و کیفیت اثر چاپی مهر با کیفیت پلیمری که حکاکی نام بر روی آن انجام شده ارتباط مستقیم دارد.

با توجه به اولیت کاهش هزینه ی این محصول ، از پلیمری با کیفیت متوسط استفاده شده است تا ضمن حفظ کیفیت اثر چاپی قابل قبولی را عرضه نماید.

از ویژگی های بارز این محصول می توان به قیمت مناسب در مقابل کیفیت عرضه شده اشاره کرد و همچنین یکسال گارانتی تعویض بی قید و شرط نشان دهنده ی کیفیت قابل قبول مهرخاتم دانشجویی است.

در آخر این محصول پیشنهاد مناسبی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز است تا با ممهور کردن کتاب ها و هدایا، خاطره ای خوش برای خود و اطرافیان به جای بگذارند و همچنین گزینه ای قابل توجه برای کسانی که علاقه مند هستند در کنار مهر خاتم اصلی خود رنگ دیگری از طرح خود و یا طرح دیگر از نام خود را به عنوان مهر خاتم جنبی در اختیار داشته باشند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

مهر خاتم دانشجویی

  • کد محصول: M-1101
  • موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس


برچسب ها: مهر خاتم لایه باز،نرم افزار طراحی مهر خاتم،آموزش طراحی مهر خاتم،طراحی مهر خاتم رایگان،نرم افزار مهر خاتم،برنامه مهر خاتم،طرح لایه باز مهر خاتم،دانلود برنامه مهر خاتم،مهر قدیمی لایه باز،ساخت مهر قدیمی،براش مهر قدیمی،مهر خاتم لایه باز،آموزش طراحی مهر خاتم،براش مهر خاتم،نرم افزار طراحی مهر خاتم،دانلود وکتور مهر قدیمی